Egobet Fortnite Silahları Hakkında - Egobet Yeni Adresi

Egobet Fortnite Silahları Hakkında

Egobet fortnite silahları hakkında Fortnite başlangıç ​​kılavuzumuzda ele alacağımız önemli şeylerden biri de silahlar. En uygun yere indiğinizde silahınızı hızlı bir şekilde bulmanız gerekiyor. Fortnite çeşitli pompalı tüfekler, tabancalar, saldırı ve keskin nişancı tüfekleri, hafif makineli tüfekler ve hatta roketatarlar sunar. Hepsi uygun renklere sahip çeşitli nadirlik türlerinde gelir:

  • Gri – yaygın
  • Yeşil – nadir
  • Mavi – nadir
  • Mor destansı silah
  • Turuncu – efsanevi anlamına gelir.

Silahın nadirliği ne kadar yüksek olursa, düşman oyunculara o kadar fazla hasar verir. Sıcak hava balonlarında gökten düşen malzemelerde ultra nadir eşyalar bulunabilir.

Yeni bölümde Fortnite oyuncuları, haritanın etrafına gizlenmiş özel yükseltme istasyonları aracılığıyla silahlarının nadirliğini artırma fırsatına sahip oluyor. Bu iyileştirmeler size kaynaklara mal olacak, bu nedenle önce gerekli miktarı aldığınızdan emin olun. Cihazınızda 5 boş yuva vardır. En az 2 çeşit silah bulundurmanızı öneririz. Acemi oyuncular, 1 kısa menzilli ve 1 orta menzilli silahın (av tüfeği ve saldırı tüfeği gibi) yanı sıra düşmanları uzaktan yok etmek için bir keskin nişancı tüfeğine sahip olmayı faydalı bulacaktır. Size en uygun silah türünü seçin, ancak etkinliklerini unutmayın.

Egobet Fortnite Silahları Hakkında Sağlık Ve Kalkanlar

Fortnite başlangıç ​​​​kılavuzunda göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer önemli şey de karakterinizin sağlığıdır. Egobet fortnite silahları hakkında sağlık ve kalkanlar Sağlık ve kalkanlar oyundaki en önemli parametrelerdir, yere serilmeden veya öldürülmeden önce ne kadar hasar alabileceğinizi gösterir. Senin görevin iyileştirici eşyaları ve koruma iksirlerini zamanında kullanmak. Ancak, göz önünde bulundurmanız gereken bazı özellikler var.

Bandaj sağlığınızı geri kazandırır ve 4 saniye içinde hızla yıpranır. Ancak, bunları yalnızca 75 sağlığı geri yüklemek için kullanabilirsiniz.

Egobet Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu

Dürüst olalım, gerçek zamanlı strateji oyunları bu günlerde nadir görülen bir tür. Bu, piyasadaki en karmaşık baskı olabilir. Bunların çoğu, doğal karmaşıklığından gelir. RTS oyuncuları, orduları kontrol eden, binalar inşa eden ve ekonomiler inşa eden generallerin rolünü üstleniyor. Egobet gerçek zamanlı strateji oyunu Tüm bunları bir kerede yapmak çok fazla makro ve mikro yönetim gerektirir, bu yüzden RTS oyunu genellikle steroidler üzerinde satranç olarak tanımlanır. Ne yazık ki, bu karmaşıklık ortalama bir hayranı yabancılaştırıyor, bu nedenle RTS ve diğer strateji oyunları, oyuncu sayısı açısından en iyi spor oyunlarına ayak uydurmak için mücadele ediyor.

Sporun doğası onları rekabet için harika kılıyor ve birileri bu sihri bilgisayar ekranına aktarmaya çalıştıktan sonra en popüler oyunlardan biri haline geldi. Spor oyunları, geleneksel sporları olabildiğince taklit etmeye çalışan bir türdür. Tahmin edebileceğiniz gibi, daha yüksek hız veya ekip çalışması yerine bireysel becerilere odaklanma gibi açık farklılıklar var. Ancak daha önce futbol ya da basketbol maçlarının yayınını izlediyseniz spor izlemek sizin için kolay olacaktır.

Battle Royale, e-spor oyunları listesine eklenen en yeni oyunlardan biridir. Her geçen gün küçülen bir oyun alanı haritasında birçok oyuncunun hayatta kalmak için birbiriyle savaşması konsepti ile son zamanların en popüler oyunlarından biri haline geldi. Amaç, son oyuncu olmak veya moda bağlı olarak bir takım olarak hayatta kalmaktır. Tek sorun, bu kadar çok oyuncuyla izleyicilerin aksiyonu takip etmesi zor olabilir, ancak battle royale oyunlarının popülaritesi göz önüne alındığında, biri düzeltene kadar bu sadece küçük bir sorun.

Egobet E-spor Oyunlarının Geleceği Nasıl Olacak

Şimdilik günümüzün en popüler e-spor oyunlarını listelemeye çalıştık. Peki, önümüzdeki birkaç yıl içinde e-spor sahnesinde nasıl bir rekabet yaşanacak? Milyar dolarlık bir sektör olmaya başlıyordu. Bu nedenle hangi video oyununun Egobet e-spor oyunlarının geleceği nasıl olacak çıkacağını tahmin etmek para kazanma fırsatı yaratabilir.

Aslında, en iyi spor oyunlarının çoğu yeni türlerin ve alt türlerin yolunu açmıştır, ancak geleceği tahmin etmek kolay değildir. Sonuçta, hiç kimse Warcraft III modunun – Eskilerin Savunması – çılgınca başarılı MOBA oyun türünün temeli olacağını tahmin edemezdi. Benzer şekilde, birçok endüstri uzmanı, Overwatch’ın büyük yatırımcıları kazanmak ve kapitalistleri e-sporlara çekmek için denenmiş ve gerçek birinci şahıs nişancı modelini yeniden icat edeceğini tahmin ediyor.

Ancak, makul bir tahminde bulunmaya çalışabiliriz. Bu anlamda bakılacak en iyi yer mobil oyunlardır. Mobil oyun endüstrisi çok büyük çünkü konsol ve PC oyun pazarlarından daha fazla gelir sağlıyor. Bazı denemeler tamamlandı. Clash Royale, Vainglory ve Arena of Valor gibi oyunlar, e-spor kavramını mobil oyunculara tanıtarak bir miktar başarı elde etti. Şu anda hiçbiri PC muadilleri seviyesinde değil, ancak parlak bir gelecekleri olduğu açık.

Yorum yapın